طراحی سایت املاک حرفه ای

هر کسب و کاری که داشته باشید، می توانید با طراحی سایت ، به گسترش آن کمک کنید. امروزه، با پیشرفت تکنولوژی داشتن وب سایت برای هر کسب و کاری اعم از کوچک و بزرگ، به یک وب سایت نیاز دارد. از آنجا که مردم برای برطرف کردن نیازهای خود، مانند خرید کردن، استفاده از خدمات کسب و کار و غیره، به اینترنت مراجعه می کنند. به همین دلیل اگر شما همان روش سنتی را پیش بگیرید، دیگر نمی توانید از رقبای خود جلو بزنید. به علاوه، وب سایت مانند یک شعبه ای از کسب و کار شما است که به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته فعال می باشد.

طراحی سایت املاک حرفه ای

امروزه، کسانی که به دنبال خرید یا اجاره خانه هستند، بجای سر زدن به مشاورین املاک متعدد، ترجیح می دهند که در اینترنت به جستجوی خانه مورد نظر بپردازند. به همین دلیل، طراحی سایت مشاور املاک حرفه ای به مشتریان شما این امکان را می دهد که به راحتی به جستجوی خانه مورد نظرش بپردازد.

سایتی که در آن ابزار گرافیکی به کار برده شود و به صورت روزانه در آن محتوا قرار داده شود، جز بهترین سایت املاک محسوب می شود. پشتیبان سایت املاک باید به بازیابی و به روز رسانی پرداخته و نباید با مشکل مواجه شوند. برای اینکه یک طراحی وب سایت املاک حرفه ای انجام دهید، باید بدانید که یک سایت املاک چه ویژگی هایی داشته باشد که در ادامه آژانس دیجیتال مارکتینگ نگین وبلند به توضیح آن ها می پردازد.

یک مشاور املاک حرفه ای با یک طراحی وب سایت املاک حرفه ای

هزینه طراحی سایت املاک

عوامل مختلفی بر روی قیمت طراحی سایت املاک تاثیر می گذارد. با توجه به خدماتی که بنگاه املاک در اختیار مشتری قرار می دهد، هزینه طراحی سایت برای آن را متفاوت می کند. ممکن است مشتری طراحی سایت ویلا اختصاصی از ما بخواهد که هزینه آن کاملا متفاوت است.
همچنین اگر می خواهید سایتی با هزینه کمتری داشته باشید، ما در نگین وبلند ساخت سایت املاک با وردپرس را نیز ارائه می دهیم. تمامی آن ها هزینه متفاوتی دارد که با توجه به امکاناتی که شما می خواهید در سایتتان قرار دهید، متفاوت است. اگر برخی از مشاورین املاک به فکر ساخت سایت املاک رایگان و ارزان هستند. حتی ممکن است که برخی از شرکت ها برای شما سایتی ارزان طراحی کنند.

اما طراحی سایت مشاور املاک ارزان توصیه نمی شود. زیرا با توجه به امکاناتی که شما باید در اختیار مشتری قرار دهید، باید یک سایت حرفه ای طراحی کنید. به همین دلیل طراحی ارزان توصیه نمی شود. برخی دیگر به دنبال سایت آماده املاک هستند. درواقع سایت های آماده املاک نیز وجود دارد و شما می توانید از آن ها استفاده کنید، اما توجه داشته باشید که کیفیت آن ها به خوبی سایت اختصاصی یا سایت وردپرسی نیست. نگین وبلند خدمات طراحی سایت املاک را با قیمت مناسب به مشتریان خود ارائه می دهد.

هزینه طراحی سایت املاک

چرا طراحی سایت املاک ؟

چرا طراحی سایت املاک ؟

همان طور که می دانید مسکن یک نیاز ضروری هر انسانی است و همه انسان ها به دنبال خانه هستند. با ساخت سایت املاک می توانید با کمترین هزینه، اطلاعات بسیاری را در اختیار مشتری قرار دهید. داشتن وب سایت املاک آنقدر مهم است که نمی توان آن را نادیده گرفت. مهم ترین مزیت داشتن وب سایت املاک ، این است که شما می توانید نه تنها در سطح کشوری بلکه در سطح جهانی فعالیت کنید. شما می توانید فعالیت هایی که انجام داه اید را به صورت محتوای تصویری تولید کرده و در وب سایتتان قرار دهید.

ارزان ترین راه برای معرفی کسب و کارتان، طراحی سایت است. بدین ترتیب می توانید هزینه های تبلیغات را با طراحی سایت املاک کاهش دهید. شما می توانید به صورت مستقیم با کاربرانتان ارتباط برقرار کنید. به علاوه، طراحی وب سایت املاک به برندینگ شما کمک می کند. زیرا یکی از راه های آسان برای برندینگ، طراحی سایت است. شما به عنوان مشاور املاک باید برای تبلیغات روش های جدیدی را پیش ببرید. یکی از آن ها تبلیغات با طراحی سایت است. با طراحی سایت 24 ساعته با مشتری های خود در ارتباط خواهید بود.

مزایای طراحی سایت املاک

گسترش مشتریان و بازار هدف

ارتباط مستقیم با مشتریان

کاهش هزینه ها

کسب درآمد بیشتر

بازاریابی قوی

امکانات طراحی سایت املاک حرفه ای

مشاورین املاک با طراحی سایت این امکلان را دارند تا 24 ساعته از شبانه روز به خرید و فورش ملک بپردازند. زمانی که شما به بهینه سازی سایتتان بپردازید، رتبه بالایی در گوگل خواهید گرفت. همین امر باعث می شود تا مشتری شما بیشتر شود. موارد دیگری که می توانید در سایت املاک و مستغلات خود بگذارید به شرح زیر است:

امکانات دیگری را نیز می توانید درسایت بگذارید. در کنار مزایایی که ساخت پنل املاک در اختیار مشاورین املاک قرار می دهد، معایبی نیز وجود دارد که باید آن ها را نیز در نظر بگیرید. در ادامه معایب آن را نیز بازگو می کنیم.

 

امکان پرداخت بیعانه

امکان فیلتر املاک بر اساس نیازهای مشتری

امکان ثبت املاک توسط افراد مختلف

مشاهده موقعیت جغرافیایی خانه توسط کاربران

امکانات طراحی سایت املاک

طراحی سایت اختصاصی املاک

طراحی سایت اختصاصی املاک

سایت اختصاصی املاک از صفر تا 100 توسط تیم نگین وبلند طراحی می شود. این سایت ها قابل پشتیبانی هستند. به علاوه، کاملا بر اصول سئو منطبق می باشد. با طراحی سایت اختصاصی املاک ، هر امکاناتی که می خواهید به سایتتان اضافه کنید، امکان پذیر است. لازم به ذکر است که طراحی سایت اختصاصی باید منجر به رفع نیازهای مشتری و بهتر دیده شدن سایت باشد. بنابراین هم گرافیک و هم سئو اهمیت بالایی دارد. به دلیل کدنویسی اختصاصی و فعالیت متخصصین بر روی سایت هزینه طراحی سایت اختصاصی کمی بالا است اما بدون هیچ محدودیتی در داشتن امکانات می باشد.

ساخت سایت املاک با وردپرس

اگر برای طراحی سایت بودجه کمی در نظر گفته اید، پیشنهاد می کنیم که ساخت سایت املاک با وردپرس را انتخاب کنید. با سیستم مدیریت محتوای وردپرس طراحی سایت اقتصادی بسیار راحت شده است. شما می توانید هر نوع سایت اقتصادی ای از جمله سایت املاک را با استفاده از وردپرس طراحی کنید. در آژانس دیجیتال مارکتینگ نگین وبلند، امکان سفارش ساخت سایت املاک با وردپرس وجود دارد. تعرفه قیمت طراحی سایت با وردپرس نسبت به سایت اختصاصی پایین تر است. شما می توانید با طراحی سایت با وردپرس در هزینه ها صرفه جویی کنید.

ساخت سایت املاک با وردپرس
سئو سایت املاک

قبلا اشاره کردیم که بهینه سازی سایت می تواند به کسب رتبه بالا در گوگل کمک کند. بهینه سازی یا سئو سایت
یکی از مواردی است که باید در نظر بگیرید و از اهمیت بالایی برخوردار
است. شما با استفاده از یافتن کلمات کلیدی مناسب، محتواهایی که می
نویسید و در سایت بارگذاری می کنید. این امر به سئوی سایت شما کمک می
کند. تنها کاری که لازم است انجام دهید یافتن کلماتی است که مشتری
هنگام خرید یا اجاره ملک در گوگل جستجو می کند.

البته تولید محتوا یکی از کارهایی است که باید برای بهبود سئوی سایت
خود انجام دهید. یکی از کارهایی که می تواند سئوی سایت شما را بهبود
دهد، رپورتاژ آگهی است که در ادامه آن را توضیح می دهیم. در نگین
وبلند، ما مختصصانی داریم که می توانند بهینه سازی سایتتان و
{” تبلیغات گوگل “} را انجام دهند تا شما به رتبه بالایی در گوگل برسید.

طراحی سایت املاک چیست ؟

در گذشته، افرادی که قصد خرید یا اجاره خانه داشتند، به مشاورین املاک رجوع کرده و خانه های مختلفی را بازدید می کردند. آن ها تنها به یک مشاور املاک سر نمی زدند؛ بلکه به چند نفر از آن ها مراجعه می کردند. این کار وقت بسیاری را از آن ها می گرفت. علاوه بر این، بازدید از خانه های متعدد و بسیار در طول روز امکان پذیر نیست. بدین ترتیب مشاورین املاک برای راحتی خود و مشتریان به فکرساخت سایت املاک افتادند.
با طراحی سایت و گذاشتن نمونه سایت املاک متنوع، مشتری آن ها را نگاه کرده و گزینه ای که مناسب او است را انتخاب می کند. اما این تنها مزیت وب سایت املاک نیست و کمک های بسیاری به ما می کند. با خدمات طراحی سایت نگین وبلند می توانید یک سایت املاک حرفه ای برای خود داشته باشید.

امروزه، مردم نمی توانند وقت بگذارند تا به هر بنگاه معاملات ملکی سر زده و خانه ها را یکی یکی نگاه کنند. آن ها ترجیح می دهند که در وب سایت های مختلف به جستجوی خانه مورد نظر بپردازند. بنابراین، داشتن وب سایت برای مشاورین املاک یک امر ضروری است. به علاوه، با داشتن وب سایت می توانید در دنیای دیجیتال مارکتینگ قدم گذاشته و از رقبای خود یک قدم جلوتر بروید. اگر سوالی درباره نحوه سفارش یا خدمات دیگر ما دارید می توانید کارشناسان ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ نگین وبلند تماس حاصل فرمایید.