وبسایت

بهترین سایت طراحی سایت | بهترین شرکت طراحی سایت

بهترین سایت طراحی سایت | بهترین شرکت طراحی سایت

بهترین شرکت طراحی سایت چه کمکی به کسب و کار ها می کند؟ بهترین سایت طراحی سایت ، نقطه قدرتمند ورود شما به دنیای کسب و کار مدرن است. ا مروزه، با توجه به پیشرفت تکنولوژی اکثر مشاغل به صورت مجازی توسعه یافته ­­اند. حتی کسانی که به صورت سنتی کسب و کار خود را انجام می­دهند، تصمیم دارند تا کسب و کارشان را در فضای مجازی نیز تبلیغ کنند. علت توسعه یافتن کار در فضای مجازی این است که این روزها اکثر مردم برای خرید فرصت ندارند تا از خانه خود خارج شوند.

به همین دلیل ترجیح می­دهند تا به صورت اینترنتی خرید خود را انجام دهند. حتی برای گرفتن تاکسی و پرداخت­­ها نیز اپلیکیشن­هایی در دسترس است که کار مردم را راحت­تر کرده است. بنابراین توسعه یافتن کسب و کار در فضای مجازی امری ضروری است. اگر می­خواهید که کسب و کارتان رونق بیشتر پیدا کند، باید وارد فضای مجازی شوید.

برای اینکار ابتدا لازم است که وب سایت برای کسب و کارتان طراحی کنید. اولین قدم برای طراحی سایت خوب، یافتن بهترین سایت طراحی سایت است. به همین دلیل قصد داریم تا در این مقاله درباره بهترین شرکت طراحی سایت و ویژگی­های آن صحبت کنیم. نگین وبلند با سابقه درخشان در امر طراحی سایت، سئو سایت، عکاسی محصول و تبلیغات گوگل است. کسانی که قصد سایت هنری، طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت وکالت، طراحی سایت املاک و غیره  دارند می­توانند طراحی سایت خود را به نگین وبلند بسپارند. شایان ذکر است که خدمات طراحی سایت به دو صورت طراحی سایت با وردپرس و طراحی اختصاصی سایت صورت می­گیرد.

انتخاب بهترین سایت طراحی سایت

از آنجا که اکثر مشاغل به سمت مجازی شدن پیش می­روند، شرکت­های طراحی سایت بی شماری وجود دارند. به همین دلیل انتخاب بهترین سایت طراحی سایت برای صاحبان کسب و کار بسیار دشوار است. برخی شرکت­های طراحی سایت وجود دارند که مجوز تاسیس نداشته، اما با دریافت مبالغ بسیار زیادی دریافت کرده ولی به مشتریان خود سایتی تحویل نمی­دهند.

داشتن یک وب سایت حرفه­ای اولین قدم موفقیت در فضای مجازی و اینترنت است. از آنجا که در حوزه­های مختلف کسب و کار رقابت تنگاتنگی وجود دارد، برای پیروزی در این رقابت داشتن سایت ضروری است. داشتن بهترین سایت، مستلزم انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت است. توجه داشته باشید که با طراحی سایت، شما نیمی از راه را رفته­اید و برای نیم دیگر راه باید پشتیبانی قوی از سایت داشته و آن را بهینه سازی کنید. اکثر افراد بر این باورند که داشتن سایت کافی است و دیگر به پشتیبانی و بهینه سازی سایت نیازی نیست.

بهترین سایت طراحی سایت چه ویژگی­هایی دارد؟

همان­طور که اشاره شد، اولین قدم برای اینکه بتوانید از سایر رقبای خود متمایز شده و پیشی بگیرید، ساختن سایت برای کسب و کارتان است. با طراحی سایت می­توانید به راحتی به اهداف بلند مدت خود برسید. اولین قدم برای انتخاب بهترین سایت طراحی سایت، این است که شرکتی که انتخاب می­کنید، مجوزهای لازم را داشته باشد. مهم­ترین مجوزهایی که یک شرکت طراحی سایت باید داشته باشد، از سازمان نظام صنفی رایانه­ای استان مربوط و شورای عالی انفورماتیک کشور برای شما صادر می­شود. ویژگی دیگری که یک شرکت طراحی سایت باید داشته باشد، کارکنان آن مجموعه است. در یک شرکت طراحی سایت باید افراد زیر مشغول به کار باشند:

 • طراح سایت
 • برنامه نویس
 • طراح گرافیکی
 • محتوا نویس
 • بهینه ساز سایت (سئو کار)
بهترین سایت طراحی سایت چه ویژگی­هایی دارد؟

بدین ترتیب برای انجام کارهای مختلف سایت خود نیازی نیست به شرکت­های دیگر مراجعه کنید. چرا که ممکن است سایتتان به تمامی افراد گفته شده در لیست بالا نیاز داشته باشد. نکته دیگری که باید به آن توجه کنید، مشاهده نمونه کارهای شرکت طراحی سایت می­باشد. اغلب شرکت­های طراحی سایت، خود سایتی دارند و نمونه کارهای خود را داخل آن گذاشته­اند. شما با مراجعه به سایت این شرکت­ها و بررسی نمونه کارها می­توانید به حرفه­ای بودن یا نبودن آن شرکت پی ببرید. علاوه بر این، سایت­هایی که توسط این شرکت سئو شده­اند را بررسی کنید. با مطالعه چندین مقاله از سایت شرکت­های طراحی سایت می­توانید از دانش آن مجموعه با خبر شد.

موارد مهم جهت انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت

موارد بسیاری است که هنگام انتخاب بهترین سایت طراحی سایت باید در نظر بگیرید. مهم­ترین آن­ها عبارتند از:

 • سابقه
 • تخصص
 • تعهد
 • خدمات
 • سئو
 • خلاق بودن
 • داشتن سرور و هاست قدرتمند
 • امنیت

سابقه شرکت وب دیزاین

اولین موردی که هنگام اتخاب بهترین سایت طراحی سایت باید در نظر گرفت، سابقه آن شرکت است. نمی­توان گفت شرکتی که سابقه نداشته باشد، قابل اعتماد نیست؛ اما نمی­توان به طور 100 درصد به آن شرکت اعتماد کرد. یک شرکت طراحی سایت خوب، باید در زمینه کاری خود سابقه داشته باشد. شرکت نگین وبلند در زمینه طراحی سایت و سئو سایت دارای سابقه درخشان بوده و پروژه­های بسیار مهمی را بر عهده داشته است.

داشتن تخصص در بهترین سایت­ های طراحی سایت                     

مورد دیگری که هنگام انتخاب بهترین سایت طراحی سایت باید در نظر گرفته شود، پایه و اساس و بنیاد شرکت است. پایه و اساس شرکت­های طراحی سایت انتخاب نیروی متخصص و حرفه­ای می­باشد. این نیرو باید در طراحی سایت، سئو سایت و غیره توانایی داشته و راه­های گسترش کسب و کار و تجارت مشتری را در نظر بگیرند.

داشتن تعهد بهترین شرکت طراحی سایت

واضح است که تعهدات کاری یک شرکت طراحی سایت در قبال مشتریانش مضوع با اهمیتی است. بنابراین هنگام انتخاب شرکت طراحی سایت باید به این موضوع اهمیت بدهید. در شرکت نگین وبلند مهم­ترین نکته تحویل پروژه در زمان تعیین شده است. نکته دیگری که نباید فراموش کرد پشتیبانی و تعهدات دیگر است. زیرا ممکن است که تخصص در سایت رعایت شود، اما سایت شما بعد از مدتی با مشکل مواجه شود. به همین دلیل شما باید برای سایت خود پشتیبان داشته باشید. این نکته نیز در انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت از اهمیت بالایی برخوردار است.

خدمات پس از فروش شرکت وب دیزاین

شرکت­های طراحی سایت نیز مانند سایر شرکت­­ها دارای خدمات پس از فروش هستند. آن­ها نیز یکسری خدماتی اولیه باید به مشتری ارائه دهند. مهم­ترین خدمات آن­ها عبارتند از:

 • آموزش کنترل پنل و پاسخ به پرسش­های مشتری­ها
 • پشتیبانی 24 ساعته از سایت
 • انجام سئو و تولید محتوای سایت

داشتن خدماتی مانند خدمات لیست بالا، به اعتبار شرکت طراحی سایت می­افزاید. این خدمات باعث می­شود تا شما از سایر رقبای خود متمایز شده و مشتری­ها به شما اعتماد کنند. نگین وبلند نیز این خدمات را برای مشتریان خود ارائه می­دهد. به جز موارد بالا خدمات دیگری که نگین وبلند ارائه می­دهد، عبارتند از:

 • خدمات هاستینگ
 • بهینه سازی سایت (سئو)
 • تبلیغات گوگل
 • خدمات امنیتی تحت وب

انجام سئو توسط بهترین شرکت طراحی سایت

انجام سئو برای یک سایت امری ضروری است. توجه داشته باشید که انجام سئوی حرفه­ای کار هر کسی نیست. به همین دلیل برای خدمات سئو سایت نیز باید به دنبال بهترین شرکت طراحی سایت باشید. برای اینکه بتوانید تشخیص دهید، انجام سئو شرکتی حرفه­ای است، سایت آن شرکت را بررسی کنید.

برای اینکه یک شرکت طراحی سایت خوب بیابید، باید به مواردی همچون قالب ساید، سئو سایت خود شرکت را بررسی کنید. زیرا این بهترین کاری است که یک شرکت طراحی سایت می­تواند ارائه دهد. وب سایت مانند یک ویترین است. اگر این ویترین خالی باشد، دلیلی برای اعتماد کردن وجود ندارد.  شرکت نگین وبلند دارای تیمی متخصص در طراحی سایت و سئو سایت بوده و می­تواند بهترین سایت­ها را برای کسب و کار شما طراحی و بهینه سازی کند.

خلاق بودن پرسنل شرکت وب دیزاین

یک شرکت طراحی سایت برای اینکه کار خلاقانه انجام دهد، باید یکسری از ویژگی­ها را رعایت کند. آن­ها عبارتند از:

 • استفاده از قالب زیبا برای طراحی جذاب و کاربر پسند
 • مهم­ترین ویژگی یک سایت خوب سرعت بالا در سایت و بارگذاری صفحات است. اگر سایت شما کند باشد، کارایی را پایین می‌آورد و مخاطب از سایت شما خارج شود.
 • ریسپانسیو بودن وب سایت یک مزیت محسوب می­شود. از آنجا که بسیاری از کاربران فضای مجازی از گوشی خود برای ورود به سایت استفاده می­کنند، این ویژگی بسیار مهم است. ریسپانسیو بودن به این معنی است که صفحات وب سایت در تمامی دستگاه­ها به درستی نمایش داده شود.
 • داشتن محتوای مناسب به بهبود سئوی سایت شما کمک بسیاری می­کند. با بارگذاری محتوای مناسب هم کاربران و هم شما راضی خواهید بود.
 • داشتن پنل مدیریتی که باعث می­شود کار مدیریت وب سایت به راحتی پیش برود. پنل مدیریتی از آن جهت اهمیت دارد که برای اعمال تغییرات کوچک و ضروری در آینده مشکلی نداشته باشید.
 • داشتن امنیت بالای وب سایت باعث می­شود تا هکرها نتوانند به سایت شما نفوذ کنند.

داشتن سرور و هاست قدرتمند

یکی از اصلی­ترین ویژگی­های یک شرکت طراحی سایت داشتن سرور و هاست قدرتمند است. برای داشتن یک طراحی سایت حرفه­ای باید از سرور و هاستینگ قدرتمند بهره­مند شوید. بدین ترتیب می­توانید اهداف خود را دنبال کنید. علاوه بر سرور و هاست قدرتمند، داشتن گواهینامه SSL نیز لازم است. گواهینامه SSL همان گواهینامه تایید نام دامنه است. یک سرور می­تواند موارد زیر را برای شما انجام دهد:

 • بالا بردن امنیت اطلاعات در سایت
 • کم کردن خطا در کارمندهای شما
 • افزایش دادن سرعت انجام کارهای روزانه
 • اجازه رشد و گسترش به شرکت شما
 • بک آپ گیری از اطلاعات شما در زمان­های مشخص

امنیت بالا در بهترین سایت طراحی سایت

بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن و سایت باید امنیت بالای سایت مشتریان خود را تضمین کند. بدین ترتیب مواردی همچون هک در سایت اتفاق نیفتاده و سایت شما در امان باشد. برای اینکار از یک رمز سخت استفاده می­شود. شما با به روزرسانی مداوم سایت خود یا استفاده از روش­های دیگر می­توانید امنیت سایتتان را تا حدی بالا ببرید. با سپردن طراحی سایت خود به شرکت نگین وبلند می­توانید از بالا بودن امنیت سایتتان اطمینان حاصل کنید.

هزینه طراحی سایت

یکی از مسائل مهم برای کسانی که سفارش طراحی سایت می­دهند، هزینه طراحی سایت است. برخی بر این باورند که اگر شرکتی هزینه بسیار بالا دریافت کند، بدین معنی است که آن شرکت، بهترین می­باشد. اما شما باید به این نکته توجه کنید که گران بودن به معنی خوب بودن آن شرکت نیست. برای اینکه بدانید طراحی سایت چه هزینه­ای دارد، کافیست تا چند شرکت را باهم مقایسه کنید. بدین ترتیب می­توانید از حدود قیمت طراحی سایت باخبر شوید. نکته­ای که باید به آن دقت داشته باشید این است که قیمت بسیار بالا و قیمت بسیار پایین دلیل بر خوب بودن آن شرکت نیست. برای آشنایی با قیمت طراحی سایت در نگین وبلند با ما تماس بگیرید.

ویژگی­های شرکت طراحی اپلیکیشن

اگر قصد دارید برای کسب و کارتان یک اپلیکیشن طراحی کنید، باید بدانید که مهم­ترین ویژگی­های یک شرکت طراحی اپلیکیشن چیست. مهم­ترین ویژگی­های بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن عبارتند از:

 • ارائه مشاوره
 • طراحی رابط کاربری
 • طراحی تجربه کاربری
 • پیاده سازی خلاقیت­های جدید
 • بروز بودن طراح اپلیکیشن
 • اعمال فرآیند توسعه اپلیکیشن

چنانچه قصد دارید در کنار طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن نیز برای کسب کارتان انجام دهید، با نگین وبلند تماس بگیرید. شرکت نگین وبلند با سابقه­ای درخشان در امر طراحی سایت، سئو سایت، تبلیغات گوگل و عکاسی محصول است. خدمات طراحی سایت این شرکت شامل سایت هنری، طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت وکالت، طراحی سایت املاک و غیره است. چنانچه قصد طراحی سایت با وردپرس یا طراحی اختصاصی سایت را دارید، می­توانید با نگین وبلند تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =